Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hanna

   Možná si vzpomínáte na scénu v úplně prvním dílu (název tohoto dílu je Staré dobré časy) seriálu Živí mrtví, kdy hlavní hrdina Rick oblečen do nemocničního "andělíčka" narazil na prvního chodce, nepočítám-li ty zabarikádované v nemocnici (pro nezasvěcené: v seriálu Živí mrtví přeživší lidé říkají zombiím "chodci"). Na rozdíl od ostatních byl tento chodec odsouzen k pomalému plazení po zemi, jelikož mu chyběla spodní polovina těla. Právě proto mu Rick, přestože vůbec neví co se děje a oslaben z nemocničního pobytu, poměrně snadno uteče (tedy spíš ujede na kole).

   Na youtube jsem náhodou narazil na dvě videa, v kterých je objasněn příběh této nešťastnice (jedná se totiž o ženu). Videa jsou pro mě velkým překvapením, tyto záběry jsem neviděl v žádném dílu seriálu. Možná to bude první díl čtvrté série, nevím, necháme se překvapit. Zde jsou odkazy. Jen jedno si mohli autoři videí odpustit, a to hudbu, kterou k nim přidali. Smutný osud Hannah tím udělali ještě smutnější :(

   Pokud mátě nějaké bližší info o těchto záběrech, budu moc rád, když mi je napíšete (buď na mail nebo do návštěvní knihy).

 

 

THE WALKING DEAD - HANNA

 

HANNAH

 

 

 

AKTUALIZACE 20. 4. 2013

  

"Proč musela umřít ?"

"To je boží plán, chlapče. Všechno musí umřít."

 

   Tak jsem před chvílí na netu našel informaci o tomto příběhu. Jsou to tzv. webizody nebo-li krátké internetové epizody, které televizní stanice acm vypustila po skončení 1. série. Bližší info je zde, webizody můžete shlédnout tady.